חדשות ועדכונים

כאן תוכלו להתעדכן בכל ההודעות של בית ספר. אפשר להוסיף כאן עוד טקסט תיאורי

ביקור מנהל המחוז מר מאיר שמעוני בבית הספר

27/05/2021
מנהל המחוז מר מאיר שמעון הגיע לביקור בבית הספר שמע את התלמידים והבוגרים וראה את הפעילות הענפה הפדגוגית הלימודית הרגשית והחברתית שנעשית בבית הספר  " הרבה זמן לא הייתי בביקור כל כך מרגש בבית ספר " דברי מאיר שמעוני לאחר הביקור. 
קראו עוד

הזמנה לערב הצדעה למעורבות חברתית

12/02/2018
ב15.3.18 יתקיים ערב הצדעה לתלמידים הפעילים בתוכנית ההתפתחות האישית ומעורבות חברתית, לכלל תלמידי בית הספר וההורים. במהלך הערב תלמידי בית הספר יציגו את ההצגה "פרח השכונות". כמו כן, יחולקו תעודות הצטיינות לתלמידים שעברו תהליך ונתנו מעצמם למען הקהילה   .
קראו עוד

תלמידי בית הספר זכו במקום השני בתחרות היזמות של רשת עמל

תלמידי כיתה י"א ,אופיר אברו, אהרון שושן ואליה מזרחי יחד עם המורה אופיר אליהו , בנו פרויקט של לוח הציור הנשלט ע"י המוח עבור ילדה מבית החולים אלי"ן החולה במחלת ניוון שרירים וזכו במקום השני בתחרות של רשת עמל.
קראו עוד

תלמידי מחזור נ"ג סיימו בהצלחה את לימודיהם בבית הספר

תלמידי המחזור סיימו ברובם את כל מבחני הבגרות והשכבה הצליחה להגיע לאחוז מקבלי תעודות בגרות גבוה מאוד (מעל 80%). גאווה גדולה! ואחרי כל הלימודים וההשקעה, בשעה טובה ביום ראשון האחרון ,חגגנו באולם 'מרכז שלווה' את מסיבת הסיום של מחזור נ"ג היקר והאהוב שלנו! התלמידים העלו את המחזה "שלמה המלך ושלמי הסנדלר", וריגשו, הצחיקו והפתיעו את כולם במשחק מרשים! רוצים אנו להודות ללירון הבמאית המדהימה...
קראו עוד